Sandra Lite 2011 SP5 (17.80) indir

Sandra Lite 2011 SP5 (17.80)

Sisoftware - 54.72 MB İngilizce Ücretsiz Windows 2000/XP/2003/Vista/7 20.09.2011

------------- Sponsor Bağlantı -------------

SiSoftware Sandra (Yardımcısı Sistem analizör Teşhis ve Raporlama Programı) ücretsiz bir bilgi ve teşhis aracıdır. Donanım, yazılım ve diğer cihazlar hakkında bilmeniz gereken bilgileri verir.

Diğer Windows hatları boyunca çalışır, ancak bunların ötesinde ve gerçekten ne olup bittiğini daha fazla göstermek için çalışır.

CPU, chipset, video adaptörü, bağlantı noktaları, yazıcılar, ses kartı, bellek, ağ, Windows uğraşmakta, AGP, PCI, PCI-X, PCIe (PCI Express), veritabanı, USB, USB2, 1394/Firewire vb. SiSoftware Sandra (Yardımcısı Sistem analizör Teşhis ve Raporlama) bir bilgi ve teşhis aracıdır. (Belgesiz dahil) çoğu bilgi vermelidir, donanım, yazılım ve diğer cihazlar donanım veya yazılım hakkında bilmeniz gereken

Diğer Windows hatları boyunca çalışır, ancak bunların ötesinde ve gerçekten ne olup bittiğini daha fazla göstermek için çalışır. Kullanıcının yeteneği yüksek ve düşük düzeyde karşılaştırmalar çizmek için vermek. CPU, chipset, video adaptörü, bağlantı noktaları, yazıcılar, ses kartı, bellek, ağ, Windows uğraşmakta, AGP, PCI, PCI-X, PCIe (PCI Express), veritabanı, USB, USB2, 1394/Firewire hakkında bilgi almanıza yardımcı olur.
------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri