uTorrent 3.0 build 25406 indir

uTorrent 3.0 build 25406

µTorrent - 624,00 KB İngilizce ama Türkçe dil desteği var Ücretsiz Windows XP/Vista/7 02.07.2011

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Az yer kaplamasına rağmen sunduğu özelliklerle en çok tercih edilen torrent yöneticilerinden olan uTorrent (Torrent Dosya İndirici Program) güçlenen yeni sürümüyle her isteğinize cevap verecek.

Hız limitini yönetme, çok sayıda torrent dosyasını aynı anda indirme, RSS girdilerini otomatik olarak indirme gibi özelliklerine pek çok yeni özellik ekleyen program torrent kullanıcılarının ilk tercihi.

Not: uTorrent'i Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız dil paketini buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Türkçe dil paketini kurmak için indirdiğiniz dosyayı programı kurduğunuz klasörün içerisine atın. uTorrent programını yeniden başlattığınızda dil paketi yüklenmiş olacaktır. Daha sonra Options -> Preferences sekmesinden dil seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

uTorrent 3'ün Yeni Özellikleri: Stream: Torrent 3 ile dosyaları indirirken ön izleme imkanınız var. Bu sayede fimleri izlemeye başlamak için bitmesini beklemenize gerek kalmıyor.
uTorrent Web: uTorrent 3 ile beraber kullanıcılar web sayfası üzerinden açtıkları hesaplarla dosyalara uzaktan erişim imkanı bulabilecek. Böylece indirilen torrent dosyalarının durumunu monitörleyebilir veya yönetebilirsiniz.

Puanlama ve yorum: uTorrent kullanıcıları program üzerinden torrent dosyalarına puan vererek ve yorum yaparak hatalı dosyaları indirmenizi engelleyecek.
Torrent Arama: uTorrent'in kullanıcılara sunduğu arama motorları üzerinden torrent dosyası arayabilirsiniz.

Sürükle-bırak ile torrent oluşturma: Özellikle büyük boyutlu dosyaları paylaşırken yararlanabileceğiniz özellik sayesinde dosyaları sürükle-bırak yöntemiyle programa taşıyarak anında paylaşım linkini alabiliyorsunuz.

------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.
Diğer Versiyonları

UTorrent - Torrent Dosya indiricisi 2.2.0
uTorrent 1.8.4
uTorrent 1.8.1

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri