Otomatik Sistem Kapatıcı 2.0 indir

Otomatik Sistem Kapatıcı 2.0

Veli KAYA - Demka Bilişim - 292 Kb Türkçe Ücretsiz (Freeware) Windows (Tümü) 24.06.2011

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Windows otomatik kapatıcı, sistem açılışında otomatik olarak çalışma yeteneği ile (seçilirse), sistemi sürekli çalışır durumda olanlar için makinalarını rahatlatmak istediklerinde kullanılmak amacı ile yazılmıştır. İsterseniz sistem hergün şu saatte kapansın yada yeniden başlasın gibi kullanma seçeneğiniz de vardır.

Kullanımından kısaca bahsetmek gerekirse; indirdiğiniz oto_kapat.rar dosyasını bilgisayarınızın arşiv dosyalarınızı tuttuğunuz kısmına atarak orada arşivden çıkartabilirsiniz. Oto_kapat.rar dosyasını arşivden çıkardığınızda size bir klasör içerisinde iki dosya açacaktır birisi kapat.exe diğeri programın kullanacağı kütüphane dosyası mscomct2.ocx dosyasıdır. Buradan kapat.exe dosyasını win7 ve win vista kullanıcıları sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmalı, win xp kullanıcıları ise normal olarak çalıştırabilirler. Çalıştırdığınızda program kendisini simge olarak görev çubuğuna atacaktır. Bu simgeye çift tıklayıp istediğiniz ayarları yapıp kaydet diyebilirsiniz. Artık kaydettiğiniz ayarlar etkin olacak ve belirlediğiniz zaman geldiğinde sistem istediğiniz işlemi yapacaktır.

Yazılım görsel ve kullanım olarak oldukça basit tasarlanmaya çalışılmıştır. Yazılım ile ilgili her türlü öneri ve şikayetleriniz için info@demkabilisim.com adresimize lütfen e-posta gönderiniz.

------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri