HistoryKill 2010 indir

HistoryKill 2010

TrustSoft - 4.32 Mb İngilizce Shareware(15 Gün) Windows XP/Vista/7 21.11.2010

------------- Sponsor Bağlantı -------------

HistoryKill, kullanımı kolay tek tuşla bilgisayarda bulunnan tüm gereksiz kısayolları, web bağlantılarını ve dosyaları silmeye yarayan bir program.

Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, AOL, Safari, Windows, kayıt kütüğü, üçüncü parti yazılımlar gibi çok sayıda programa ait artık gereksiz konumda kalmış dosya ve kısyaolları silerek bilgisayarının rahatlaması ve hızlanmasını sağlar.

Program basit bir arayüze sahiptir. Her şey ekranda ve ona göre kolay bir şekilde istenmeyen kısımlarda temizlik yapılabilir.

Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, AOL, Safari gibi web tarayıcıların tanımlama bilgileri, web adresleri, önbellekte tutulan dosyaları, otomatik tamamlamalı web formlarını, geçici dosyaları, index.dat dosyasını, arama ve google çubuğuna yazılan arama geçmişini, indirme listesini tek tuşla silebilirsiniz. Normal şartlarda her programın kendi içinnden bunları temizleyebilecekken bu sayede tek tuşla aynı anda birden fazla program içinde temizlik yapabilirsiniz.

Ayrıca Windows içinde en son kullanılan dosyalar, Windows Media Player içinde açılmış dosya kısayoları, çöp kutusu, geçici dosyalar ve üçüncü parti yazılımların oluşturduğu kısayollar ve son kullanılan dosyalar gibi çok sayıda dosyayı yine tek tuş yardımıyla temizleyebilir.

Kısıtlama ve lisans:
Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Dah sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.

------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri