Firefox Sync 1.5 indir

Firefox Sync 1.5

Mozilla Labs - 452 KB Türkçe Ücretsiz (Freeware) Windows (Tümü) 10.10.2010

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Mozilla Labs tarafıdan geliştirilmiş Firefox Sync eklentisi ile yer imleri, internet geçmişi, şifreler ve sekmeleri internet ortamına yedekleyerek istediğiniz yerden kolayca ulaşabilirsiniz.

İş yerinde kullandığınız Firefox tarayıcınızda gün içerisinde yaptığınız değişiklikler bu eklenti sayesinde otomatik olarak algılanarak yedeklenir. Böylece ev bilgisayarınızdan Firefox tarayıcınızı açtığınızda yine bu eklenti sayesinde değişiklikler tarayıcıya otomatik olarak uygulanır. Böylece elle yedekleme ve geri yükleme yapmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca bilgisayarınızda oluşan bir sorundan dolayı Windows veya Firefox tarayıcınıza ulaşamadığınızda rahatlıkla format atabilir veya Firefox tarayıcınızı kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz. Ayarlarınız çevrimiçi olarak yedeklendiğinden bilgisayarınızda oluşabilecek sorunlardan etkilenmez.

Yedekleme yapılan bölümler:
 • Yer imleri,
 • Şifreler,
 • Sekmeler,
 • İnternet geçmişi
 • Tarayıcı seçenekleri

  Eklentiyi kullanabilmeniz için ilk kuruluşta kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bu işlemi bir kez yaptıktan sonra eklentiyi ilgili hesap ile açmanız yeterlidir. Aynı hesap ile birden fazla bilgisayarda bağlantı yapmanız da mümkündür. Hesap oluşturmak için tarayıcınızda durum çubuğunda eklenti simgesine tıklayın ve açılan pencerede Create a new Account düğmesine tıklayın.

  Eklenti Kurulum:
  İnternetten kurulum: Firefox tarayıcısı ile indirme linkine tıkladığınızda adres çubuğunun altında uyarı satırı belirirse izin ver dedikten sonra açılan pencerede 5 saniyelik geri sayımı bekledikten sonra Şimdi kur tuşana tıklayınız.
  Bilgisayardan kurulum: Eğer farklı bir tarayıcı ile bilgisayarınıza indirdiğiniz eklentiyi daha sonradan bilgisayarınızdan kurmak isterseiniz Firefox tarayıcısını açtıktan sonra Dosya menüsünden Aç'a tıklayın ve eklentiyi bilgisayarınızdan seçip, 5 saniye geri sayımı bekledikten sonra Şimdi Kur'u tıklayın. Yükleme işlemi bittikten sonra Firefox tarayıcınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir.
 • ------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

  PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

   Bu program için henüz yorum yapılmamış.

  -------- Sponsor Bağlantı -------
  photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
  Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
  oyun oyna Hosting Hizmetleri