Seterra 3.04 indir

Seterra 3.04

Marianne Wartoft - 789 Kb Ingilizce Freeware(Ücretsiz) Windows(Tümü) 20.12.2009

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Seterra 70 farklı egzersiz ile coğrafya bilgisi ve eğitimi üzerine kurgulanmış ülke bulma programıdır (oyunudur). Seterra ile internete bağlı olmadan ve ücretsiz olarak coğrafya bilginizi (bayrak, şehir, başkent, kıtaları görsel olarak bulmak) geliştirebilirsiniz.

Küçük boyutlu ve kullanımı kolay. Herkes tarafından rahat bir şekilde kulanılabilir. Bu sayede 7'den 70'e herkes bilgisini sınamış olur. Okullarda bile bir yardımcı araç olarak kullanılabilir.

Taslak harita üzerinden ülkeleri (kıta kıta ya da tamamını) gösterilen bayraklara göre ülkeleri işaretleyip, başkentlere göre ülkeler bulacağınız zevkli, eğelenceli, hoş, eğitici ve ücretsiz bir oyundur.

Örneğin, Avrupa ülkeleri, Amerika eyaletleri, Fransa şehirleri, Asya ülkeleri gibi yerleri bulma üzerine eğtici ve öğretici güce sahip.

Program Türkçe hariç çoklu dil desteğiyle geliyor. Sade ve basit bir arayüzle hem kendiniz hem de arkadaşlarınızla yarışmak için oynayabilirsiniz.

Programı arkadaşlarınızla paylaşıp kendi aranızda yarışmalar bile düzenleyebilirsiniz. Bu sayede ülke, şehir ve bayrakları daha kolay ve daha hızlı öğrenebilirsiniz.

Programın ana penceresinden seçim yapıp 'start' tuşuna tıkladığınızda eğlenceye ve öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz coğrayfa oyunuyla iyi eğlenceler
------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri