Super Email Extractor 2.86 indir

Super Email Extractor 2.86

FlashEmailCast - 1.23 Mb Ingilizce Demo(Kayıt Kapalı) Windows(Tümü) 05.01.2009

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Super Email Extractor, HTTP protokollerini kullanarak web siteleri içinden kullanıcı adı ve e-posta adresleri toplamak için tasarlanmış bir e-posta çıkartma programıdır. Program ekstra başka yazılıma ihtiyaç duymadan, İnternet Explorer ve vekil sunucu yoluyla çalışır. Taramanın derinlik ve yolu ayarlanıp bu sayede arama ölçütünü kısıtlayabilirsiniz. Program esnek ve kolay kullanım imkanına sahiptir. İstenilen sonuçları elde etmek için bir URL (adres) ya da anahtar kelime girerek aramayı başlatabilirsiniz. (Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz.)

Super Email Extractor hedef doğrultuda internet sitelerinde profesyonel e-posta çıkartma aracıdır. Hızlı ve basit bir şekilde iş, reklam, tanıtım amaçlı e-posta listeleri oluşturulabilir.

Program belirli bir arama motoru tanımlaması içinde eşleşen e-posta adreslerini çıkartır. HTML, CGI, PHP, ASP olarak oluşturulmuş siteler üzerinde arama yapabilir. Google, Yahoo, Excite, Lycos gibi çeşitli büyük arama motorlarını kullanır. Dakikada 300 e-posta adresi bulma hızına sahiptir.

Adres satırına web sitesini yazdıktan sonra 'Start/Başlat' tuşuna basıp arama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu listeyi daha sonra 'Export search result' yani 'Arama sonuçlarını dışarı aktar' tuşuna tıklayıp gelen pencereden de kaydedilecek konumu seçip adresleri kaydedebilirsiniz.

Çıkan sonuçlara farenin sağ tuşuyla tıkladığınızda web sayfasına gidebilir ve e-posta gönderebilirsiniz.

Özellikler:
 • Kolay kullanım ve profesyonel kullanıcı arayüzüne sahip.
 • Benzeyen e-posta adreslerini otomatik kaldırabilir. İnternet adreslerini etkin veya etkin olmayan duruma göre otomatik kontrol ederek, basit, hatalı ve yanlış URL'leri yok sayabilir.
 • Vekil sunucu desteği mevcut. Kayıtlı sürümde ayrıca ücretsiz vekil sunucu listeleri alınabilir.
 • Arama ayarları düzenlenebilir.
 • Çoklu yürütmeyi destekler.
 • Eşzamanlı olarak 500 e-posta üstünde ve normal hızda dakikada 300 e-posta adresi çıkartabilir.
 • Google, Yahoo, Excite, Lycos gibi 22 arama motorunu destekler.

  Kısıtlama ve lisans:
  Programın deneme sürümünde bulunan e-posta adresleri çıkartılamaz (kaydedilemez). Bunun için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise: 149.95$'dır.
 • ------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

  PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

   Bu program için henüz yorum yapılmamış.

  -------- Sponsor Bağlantı -------
  photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
  Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
  oyun oyna Hosting Hizmetleri