Kızma Birader 2.0 indir

Kızma Birader 2.0

Rad Oyun Yapım - 1.7 Mb Türkçe Freeware(Reklamlı) Windows 98/Me/2000/XP 29.11.2008

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Kızma Birader 2.0, JAVA programlama diliyle yazılmış basit bir tahta oyunudur. Çoğu kişinin bildiği Kızma Birader oyununun bilgisayar versiyonudur. Dağıtımı ücretsizdir.

Kızma Birader 2.0, iki Bilkent'li üniversite öğrencisi tarafından, tamamen kendilerinin kodlamış olduğu bir bilgisayar oyunudur. Kullanıcıyla veya bilgisayara karşı oyun oynama imkanı tanımaktadır. Kolay kullanımı, kolay arayüzü ile eski versiyonlarına göre epey ilerleme kaydedilmiştir. Yaklaşık 6000 satır Java kodundan oluşmaktadır. Java yüklü her bilgisayarda (Windows-Linux-Apple) çalışabilir. Türkçe İngilizce Almanca ve Fransızca olmak üzere dört dilde oyun imkanı sunmaktadır.

Kızma Birader OyunuOyun
bildiğimiz Kızma Birader'in aslına uygun olarak oynanmaktadır. 1-2-3 veya 4 kişilik oynanabilinir. Amaç kalenizdeki 4 taşınızı, sizin için ayrılan yere yerleştirmektir. Bunun için saat yönünde tam bir tur atmalısınız. Kaleden taş çıkarmak 6 atmakla olur. Oyunda "Zar At" kısmına bastığınızda zar atarsınız. Gelen zar sayısı kadar ilerlersiniz. Zarı attıktan sonra taşlarınızın üzerine tıklarsanız, oyun size mümkün olan kareleri gösterecektir. Gideceğiniz yere tıklayıp taşınızı götürürsünüz. Oyunun sadece fare ile oynanabiliyor olması, kullanımı kolaylaştırmıştır. Kaleden, kendi yerine taşlarını ilk götüren oyuncu oyunu kazanır. Ayrıca, zarını 6 atan oyuncu, tekrar zar atma şansı elde eder. Oyunda 10 adet renkten istediğinizi alabilir, bilgisayarın zorluk, hız ayarlarını yapabilirsiniz.
------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri