ManyCam Virtual Webcam  2.3.21 indir

ManyCam Virtual Webcam 2.3.21

ManyCam - 12,78 MB Ingilizce Freeware(Ücretsiz) Windows 2000/XP/2003 Server/Vista 02.11.2008

------------- Sponsor Bağlantı -------------

ManyCam anlık mesajlaşma programlarında çalışan bir sanal web kamerası programıdır. Birden çok mesajlaşma programıyla aynı anda çalışabilen bu yazılım sayesinde istediğiniz görüntüyü (video) webcam görüntüsü gibi kullanabilirsiniz. Hatta TV kartınızdan kaydettiğiniz görüntüyü bile.

Program aynı anda kullandığınız birden çok mesajlaşma programında tek bir webcam'in kullanımınıda sağlamak için üretilmiş ücretsiz bir araç olmasına rağmen birçok ek özellikte bulunduruyor. Sahip olduğunuz görüntüyü diğer programlar içinde sanal olarak çoğullaştıran yazılım ile videolarınıza su, ateş gibi efektler ekleyebilir, görüntünüzün üstünde yanında vs. "text" yazılar çıkmasını sağlayabilir, boyutunu ayarlayabilirsiniz. Birçok efekt verme imkanına sahip olduğunuz bu program arkaplan resminizi değiştirme özelliğinide içersinde bulunduruyor.

Programın son sürümü ile çok sayıda efekt, arkaplan vb. program üzerinde kullanabileceğiniz şeyler üretici adresinden indirilebiliyor.

*** MSN Messenger, Yahoo, Skype, AIM, PalTalk, ve CamFrog gibi programları ManyCam'in desteklediği chat programlarından birkaçı. Bunun dışında YouTube gibi bazı video sitelerine ve çeşitli sitelerede program üzerinden destek ve özellik bulabiliyorsunuz.

Sistem gereksinimleri:
Windows Vista/XP/2000/2003
Intel Celeron 1GHz veya daha hızlı işlemci
256 RAM
Bir veya daha fazla Webcam

Not: Program Crawler tarayıcı araç çubuğu kurulumu ile birlikte gelmektedir. Bu ek yazılımın kurulması kullanıcı isteğine göre belirlenir. 

------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.
Diğer Versiyonları

ManyCam Virtual Webcam 2.4.39

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri