Çağ Loto Tahmin Programı 08.01 indir

Çağ Loto Tahmin Programı 08.01

ÇAĞ YAZILIM - 9,02 Mb Türkçe Shareware Windows XP/Vista 01.11.2008

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Çağ Loto Programı, Sayısal Loto ve Süper Loto için tahminler üretebileceğiniz, şimdiye değin çıkmış olan sayılara dayalı olarak istatistikler elde edebileceğiniz, kendi veritabanına sahip olduğundan oynadığınız tahminleri ve sonuçları saklayabileceğiniz Tahminlerinizi ya liste olarak ya da sayısal loto ve süper loto kuponlarını kendisi üreterek yazdırabileceğiniz, sonuçları ve sorgulamalarınızı yazdırabileceğiniz, oynadığınız tahminlerinizin en son çekilişe göre kaç tutturduğunuzu öğrenebileceğiniz bir programdır.

ÇAĞ_Loto Tahmin Programı iki ayrı oyun mantığıyla hazırlanmıştır. Genel Tahmin ve Kısmi Tahmin olarak adlandırılan bu oyun mantığında tahminlerinizi ya genel olarak herhangi bir olasılık ihtimali söz konusu olmaksızın rasgele üretilen sayılardan oluşturabilmektesiniz ya da kısmi tahmin kısmında belli bir olasılık ihtimali olan ve daha önceden çekiliş sonuçlarına göre oluşturulan ihtimaller arasından tercih edeceğiniz ya da kendinizin belirleyeceği bir ihtimal doğrultusunda sayılar üretmektedir. Kullanımı gayet basit olan program çok esnek bir kullanıma ve görsel olarak da sizin hoşlanacağınız bir görünüme sahiptir.

Program basit bir kullanıma sahip olmasına rağmen güçlü bir sayı üretme gücüne sahiptir. Bu tamamen kullanıcı kontrolünde olan bir esnekliğe sahip olması nedeniyle her türlü ihtiyaca yönelik sayılar üretilmektedir. İhtimallerinizi ister belirli bir sayıları seçerek ister şimdiye değin çıkmış olan sonuçlar arasından belirleyeceğiniz istatistikler sonucunda seçebilmekte ve buna göre ihtimaller üretebileceksiniz.

Program temel olarak üç ana kısımdan meydana gelmektedir: Tahmin, Sonuçlar ve Sorgu. Tahmin kısmında, sorgu kısmından alacağınız istatistiklerle bağlantılı olarak tahminler yapabileceksiniz. Sonuç kısmında, ya kendiniz güncel olarak gireceğiniz sonuçlar ya da Milli Piyango İdaresinden online olarak alacağınız sonuçları güncelleyebilirsiniz ve en son çekilişe ait ikramiye bilgilerini alabilirsiniz.

Sorgu kısmında ise, tamamen çekiliş sonuçlarına göre belirli istatistikler doğrultusunda sayıları seçip bunu tahmin kısmında seçtirebilmektesiniz. Programı kurup inceledikten sonra ne kadar güçlü bir sayı üretme kapasitesine sahip olduğunu göreceksiniz.

Program 15 günlük demo versiyon olarak size gönderilmekte olup demo kullanım süresince sayısal loto için 1’ den 9’ kadar olan sayılar, süper loto için 1’den 10’ kadar olan sayıları seçebilmenize rağmen bu sayılardan tahmin üretilmeyecektir. Diğer tüm özelliklerini orijinal olarak kullanabilirsiniz. Bol şanslar dileğiyle!….

------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri