Sınavmatik 4 indir

Sınavmatik 4

Pilot Software - 21,90 MB Türkçe Deneme Sürümü Windows 2000/2003/Xp 06.12.2007

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Sınavmatik program paketi kendi soru bankanızı oluşturup yönetmenizi ve yapılan sınavların ölçme değerlendirme işlemlerinin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan iki programdan oluşur.

Sınavmatik Soru Bankası Yönetimi programı, binlerce soruluk profesyonel bir soru bankası oluşturulması ve bu bankadan zengin kriter seçenekleriyle soru seçilmesine olanak tanırken;
Sınavmatik Ölçme Değerlendirme programı ise yapılan bir sınavın geniş kapsamlı olarak değerlendirilmesini ve çok sayıda farklı türde analiz raporlarının çıkarılmasını mümkün kılar.

Her iki program entegre olarak çalışarak ürettikleri bilgilerin en verimli şekilde kullanılmasını sağlarlar...
 Her türlü test ve anket uygulamasına elverişli esnek yapı

Sınavmatik'in modüler yapısı; soru girişinden internet/intranet üzerinden test sunumuna, verilerin tasniflenmesinden en detaylı analiz raporlarının çıkarılmasına kadar bütün işlem basamaklarını içerir.

Profesyonel uygulamalar için hazırdır. Basit testlerin yanında karmaşık yapılı ve özel analizler gerektiren uygulamalar içinde altyapı oluşturur.

Soruların kaynağı, içeriği (metin, denklem, şekil, animasyon, ...), test veya anketlerin yapısı, sunuş şekli (doküman, internet, java, ...), puan hesaplama yöntemleri, katılımcı yanıtlarının giriş tercihleri (optik okuyucu, internet, ...), raporların ve analizlerin sunuş şekli (doküman, Excel, internet, ...) seçenekleri ile kurumunuzun gereksinimlerine en uygun yapıyı kurabilir, çok farklı uygulamaları aynı sistemle takip edebilirsiniz.

Çok kullanıcı desteği ve diğer yenilikler

Çok kullanıcılıdır. Aynı anda birden fazla operatör soru girebilir, test hazırlayabilir, değerlendirme yapabilir. 4.0 versiyonu ile hem eski kullanıcılara güncelleme desteği verilmiş hem de programa onlarca yeni özellik eklenmiştir.

Profesyonel Ölçme - Değerlendirme işlevi

Uzman gözüyle çalışır. Testler için geçerlilik / güvenilirlik analizlerini, madde ve çeldirici analizlerini bir ölçme ve değerlendirme uzmanının kullandığı yöntemlerle yapar. Analizler üzerinde yorum yaparak uzman olmayan kullanıcıları da yönlendirir.

Her türlü internet uygulamalarına tam destek:  Sınavmatik İnternet Modülü

Sınavmatik 4.0, komple bir internet/intranet sınav ve anket otomasyonu sistemi olarak kullanılabileceği gibi, internet üzerinden eğitim veren web sitelerine de test uygulama/değerlendirme/analiz modülü olarak entegre edilebilir.

Büyük bir hızla büyüyen ve önemini artıran internet ortamında veya bilgisayar laboratuarlarında sınav yapılması ve sonuçların yine internet ortamında duyurulması gibi yeni yüzyılın artık olağan sayılan beklentilerine siz de yanıt verebilirsiniz.

Entegrasyona ve geliştirmeye açık yapı

Sınavmatik, SQL uyumlu başka veritabanı sistemlerine (Oracle HR gibi) kolayca entegre edilebilir, online veri alışverişi (personel bilgileri, test sonuçları vb.) otomatik olarak yapılabilir.

Profesyonel eğitim sistemi ile daha yüksek başarıya ulaşın

Profesyonelce yönetilen bir soru bankasına sahip olarak ve profesyonel ölçme-değerlendirme tekniklerinden yararlanarak, kısa vadede kurumunuzun öğretim başarısının gözle görülür biçimde yükseldiğini göreceksiniz

------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri