Pratik Ajanda 1.0 indir

Pratik Ajanda 1.0

Pratik Yazılım - 5.1 Mb Türkçe Ücretsiz (Freeware) Windows (Tümü) 16.11.2007

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Pratik Yazılım, kullanımı kolay fakat işinizin ayrılmaz bir parçası olacağına inandığımız Pratik Ajanda programını sizlere ücretsiz olarak sunuyor.

Ajanda programında iki ayrı sekmede "Genel" ve "Kişisel" olmak üzere bölümler bulunmaktadır. Tek kullanıcılı ve ücretsiz olarak kullandığınız şekliyle bir anlam ifade etmeyen bu iki sekme birden fazla bilgisayarda aynı anda kullanıldığında çok pratik ve farklı çözümler sunmaktadır.

"Genel" sekmesinde ağ ortamında kullanıcıların girdikleri ajanda bilgileri tüm kullanıcılar tarafından görülürken, "Kişisel" sekmesine girilen bilgiler sadece o kullanıcı tarafından görülmektedir.

Pratik Ajanda, tüm bir yılı gösteren bir takvim görüntüsü üzerinde, girilen bilgilere göre günlerin farklı renkte görülmesini sağlayan bir mantıkla oluşturulmuştur.

Bir bakışta hangi günlerde ne kadar yoğunluk olduğunu kolayca anlayabileceksiniz. Özellikle büyük işyerlerinde, polikliniklerde, doktor muayenehanelerinde birden fazla kişinin çalıştığı ve ortak bir ajanda/yapılacak işler bilgisine gerek duyulan her türlü iş ortamında son derece kullanışlı olmaktadır.

Pratik Ajanda programı kişisel kullanımlar için ücretsizdir. İndirdikten sonra kurup hemen kullanmaya başlayabilir, dilediğiniz kadar çoğaltabilir ve dilediğiniz kadar kişiye dağıtabilirsiniz.

Program Genel Kullanıcı Kodu: 1
Şifresi: Yoktur (Sadece 'Enter' tuşuna basınız.)

Pratik Ajanda'yı aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanmak istediğiniz takdirde bilgisayar başına 20 YTL ücret ödenmesi gerekmektedir.

Anahtar Kelimeler : Ajanda indir , ajanda download , download ajanda , ajanda programı indir , download ajanda programı , pratik ajanda indir , download pratik ajanda , ücretsiz ajanda , bedava ajanda indir , free ajanda programı

------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.
Diğer Versiyonları

ProPratik Ajanda 1.0

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri