Satranç Oyunu 1.0 Beta indir

Satranç Oyunu 1.0 Beta

Satranç.NET - 42 Kb Türkçe Ücretsiz (Freeware) Windows (Tümü) 03.09.2007

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Santraç oyunu indir in , Santraç severler için hazırlanmış ideal bir santranç oyunu.

Satranç konusunda kendinizi geliştirmek, hızlı ve mantıklı hamleler yapabilmek için, sık sık oynamanız gerekir. Bunun için her seferinde karşınıza satranç oynayacak birini bulamayabilirsiniz. Bu küçük program ile hem öğrenebilir hem de bilgisayara karşı satranç oynayabilirsiniz.

Oyunun beta sürümünde sadece beyaz olarak oynayabiliyorsunuz. İlk siz başlarsınız ve oyun bittiğinde herhangi bir uyarı gelmemektedir. Hiçbir hareket yapamadığınız takdirde oyunu kaybettiniz demektir. Beta sürümü, varolan kodlama hatalarının tespiti ve bunda kullanıcıların yardımına ihtiyaç duyulması nedeniyle ortaya çıkmıştır.

Ayrıca oyunun sitesinde satranç tarihi, satrancın faydaları gibi satranç oyunu hakkında çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.

Sürüm Yenilikleri :

 • Bazı hamlelerden sonraki crash/oyun kapanma hatası giderildi.
 • Oyun bitişlerine mesaj ile checkmate/stalemate(şah mat) uyarısı eklendi.
 • Bilgisayar yapay zekası geliştirildi.

  Küçük boyutu sayesinde sisteminizi meşgul etmeyen bu program, Türkçe ve ücretsiz oluşu ile de kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor.
 • ------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

  PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

  • ben - 30.12.2008
  • Santraç oyunu indir in , Santraç severler için hazırlanmış ideal bir santranç oyunu. Satranç konusunda kendinizi geliştirmek, hızlı ve mantıklı hamleler yapabilmek için, sık sık oynamanız gerekir. Bunun için her seferinde karşınıza satranç oynayacak birini bulamayabilirsiniz. Bu küçük program ile hem öğrenebilir hem de bilgisayara karşı satranç oynayabilirsiniz. Oyunun beta sürümünde sadece beyaz olarak oynayabiliyorsunuz. İlk siz başlarsınız ve oyun bittiğinde herhangi bir uyarı gelmemektedir. Hiçbir hareket yapamadığınız takdirde oyunu kaybettiniz demektir. Beta sürümü, varolan kodlama hatalarının tespiti ve bunda kullanıcıların yardımına ihtiyaç duyulması nedeniyle ortaya çıkmıştır. Ayrıca oyunun sitesinde satranç tarihi, satrancın faydaları gibi satranç oyunu hakkında çeşitli bilgileri bulabilirsiniz.

  -------- Sponsor Bağlantı -------
  photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
  Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
  oyun oyna Hosting Hizmetleri