BS Player v.2.21 Ücretsiz Sürüm ( BS Player )      indir

BS Player v.2.21 Ücretsiz Sürüm ( BS Player )

BS Player - 6,43 MB ingilizce Freeware(Reklamlı), Pro sürümü; 29,90 € Windows (Tümü) + Vista 10.06.2007

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Ücretsiz BS Player video oynatıcı sayesinde artık Windows Media player ve Winamp gibi diğer medya oynatıcılarına ihtiyacınız kalmayacak. Çünkü ücretsiz olması ve diğer medya oynatıcılarının gördükleri tüm işleri fazlası ile görebilmesi programı diğer eşlerinden ayıran en önemli özelliklerinden. AVI, MPG, ASF, VMF, WAV ve MP3 gibi tüm ses ve görüntü dosyaları çalabilme ve oynatabilme yeteneğine sahip.

Bu uygulamanın tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasında az yer kaplaması, çok hızlı açılması, kolay kullanımı, arayüzünün Türkçeleştirilebilmesi, çok profesyonel çalışması ve diğer tüm medya oynatıcılarının sahip olduğu özelliklere fazlası ile sahip olması sayılabilir.

DivX Codec'iyle ilgili bütün ayarlamalari kendi üzerinden yapabilmenize izin veren BSPlayer, altyazi kullanımı için eksiksiz bir destek sağlıyor. Bunun yanı sıra birçok işlemin klavyeden pratik bir sekilde yapılabilmesine imkan sağlayan ve farklı skin'ler kullanmanıza da izin veren bu medya oynatıcı ile DVD de dahil olmak üzere tüm video dosyalarını oynatabiliyorsunuz.

BSPlayer özellikle Divx ve XviD videolari izlemek için bulabileceğiniz en iyi yazılımlardan biri. Sistem dostu olmasi ve sistemi çok fazla yormadan ve en ufak bir yavaşlatmaya uğratmadan çalışabilmesi yazılımın en büyük artılarından sadece biri.

Programda görüntüye zoom yapabilme özelliği de mevcuttur. Ayrıca programda Winlirc desteğide bulunmaktadır; bu sayede uzaktan kumandanız ile de Bsplayer'i kolayca yönetebilirsiniz.

Videolarınızı program üzerinden direkt olarak Cd ve DvD nize kaydedebilme imkanına da sahipsiniz.

indirhadi.com

------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri