CyberMotion 3D-Designer 12.2.5.4 indir

CyberMotion 3D-Designer 12.2.5.4

Reinhard Epp Software - 40.5 Mb ingilizce Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) Windows 2000/XP/Vista 02.06.2007

------------- Sponsor Bağlantı -------------

CyberMotion 3D-Designer adında da anlaşılabileceği gibi 3 boyut grafik programıdır. Modelleme, animasyon ve kaplama (render) özelliklerine sahiptir. Piyasadaki birçok 3 boyut modelleme yazılımının sunduğu temel işlevlerin dışında ek özellikler barındırmaktadır.

Öncelikle CyberMotion 3D-Designer kullanıcı arabirimi olarak ek bir görünüme ya da özelliğe sahip değil. Piyasadaki bilindik 3 boyut modelleme yazılımlarıyla hemen hemen aynı görüntüde, bu kategorideki yazılımlar konusunda az çok bilgi sahibi olan herkesin kolaylıkla uyum sağlayabileceği türden. Araç çubuklarında yer alan simgeler gayet anlaşılır, bir açıklamaya gerek kalmadan komutların ne işe yaradığı görüntülerinden kolaylıkla anlaşılabilir.

Yazılımın kısıtlı sürümünde mevcut olan yardım dosyası (İngilizcedir) program hakkında komut yardımlarından örneklere kadar birçok bilgiyi size verebilir ama kayıtlı kullanıcıysanız adresinden indireceğiniz 21 mb boyutundaki 450 sayfalık (İngilizce) döküman ile program hakkında çok daha detaylı anlatımı olan bir kitaba sahip olabilirsiniz.

CyberMotion 3D-Designer bazı komutları ek pencerede sunulan özellikler haline getirerek daha basite indirgemiş bunlardan bazıları;
 • Çizime 3 boyutlu derinlik verebileceğiniz "Extrude" komutu.
 • Bir eksen etrafında döndürerek dairesel cisimler oluşturabileceğiniz "Sweep" editor.
 • 3 boyutlu yazı stilleri oluşturabileceğiniz "3D-Text".
 • Sizin belirlediğiniz kriterlere göre yüzeyler (dağlık alan, ay yüzeyi, ada, gezegen gibi) oluşturabileceğiniz "Landscapes" komutu gibi...

  Bunların yanı sıra yazılım içerisinde kullanabileceğiniz hazır modeller, materyaller, arka planlar ve yağmur, kar gibi bir takım efektlerde mevcut.

  Genel bir değerlendirme yapmak gerekirse mükemmel olmasa da idare edebilecek kaplama (render) özelliği, kullanım basitliği ve hazır özellikler sunması 3 boyut konusunda kendini geliştirmek ya da küçük çaplı projelere imza atmak isteyenler için ideal bir yazılım olabilir. Programın tam sürümüne sahip olmak için 149 Dolar ödemeniz gerekiyor eğer öğrenciysen %40 öğrenci indiriminden faydalanabilirsiniz.
 • ------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

  PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

   Bu program için henüz yorum yapılmamış.

  -------- Sponsor Bağlantı -------
  photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
  Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
  oyun oyna Hosting Hizmetleri