Chm Decompiler build 525 3.20  indir

Chm Decompiler build 525 3.20

Guohua Software - 2.26 Mb İngilizce Shareware Windows 95/98/Me/NT/2000/XP 14.05.2007

------------- Sponsor Bağlantı -------------

ChmDecompiler bir CHM dosyasını kaynak kodlarına dönüştürme aracıdır. Program sayesinde herhangi bir CHM dosyasını hızlı bir şekilde parçalayıp, CHM'yi oluşturan kaynak dosyalara kolayca erişebilirsiniz. CHM dosyalar, Windows yardım dosyası ve e-kitap tarzı olarak bilinir. Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde çok kısa süre içersinde herhangi bir CHM dosyasını kaynak kodlarına (HTM, HTML) dönüştürebilirsiniz.

Programı açıp 'dosya' menüsünden 'aç'a tıklayıp, sonra kaynak kodlarına dönüştürmek istediğiniz herhangi bir CHM dosyasını seçip, aç dediğinizde CHM dosyanın kaynak görüntüsü belirir ve 'çıkart' butonuna bastığınızda CHMdosyası parçalanmış olur (kaynak kodlarına dönüştürülür).

Ayrıca bir CHM dosyasını Windows Gezgini'nden de hızlı bir şekilde ayrıştırabilirsiniz. Bir CHM dosyasına sağ-tuşla tıklayın ve açılan menüden 'ChmDecompiler' - 'Her seçilmiş CHM dosyasını ayrı klasöre çıkart' ı seçerek de işinizi yapabilirsiniz.

Varsayılan olarak ChmDecompiler bir CHM dosyasındaki tüm dosyaları çıkarabilir. Ayrıca bir CHM'den belirlenmiş bazı dosyaları da çıkartabilir
------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri