ZwCAD 2007 Standart indir

ZwCAD 2007 Standart

YUSRA Mim. İnş. ve Bilgi İşlem - 25.2 Mb Ingilizce Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) Windows 98/NT/2000/XP 28.04.2007

------------- Sponsor Bağlantı -------------

IntelliCAD 6 tabanlı olan ZwCAD mimarların, mühendislerin, tasarımcıların ve DWG biçimli çizim yapan tüm profesyonellerin akıllı seçimidir. Çizim yapan her sökterdeki kişi, kurum ve kuruluşlar için oldukça cazip fiyatı ile En iyi CAD alternatifidir.

ZwCAD'nin tabii dosya biçimi DWG'dir, böylece mevcut bir DWG dosyası açıldığında biçim dönüştürülmesi ve veri kaybı yoktur. ZwCAD yüksek düzeyde AutoCAD komut seti uyumludur, bu uyumluluk aynı zamanda program uygulamaları AutoLISP ve ADS için de geçerlidir. Bu her türlü alışkanlıklarınızla DWG dosyalarınızı bildiğiniz AutoCAD komutları ve uygulamaları ile anında çalışabilmeniz demektir.

AutoCAD ile Tam Uyumluluk

1. Tabii DWG desteği, DWG dosyaları (AutoCAD R11' den 2006'ya kadar tümü dahil)
• ZwCAD kullanıcıların R14’den 2006'ya kadar hazırlamış oldukları mevcut AutoCAD dosyalarının okunmasına, yazılmasına, düzeltilmesine ve kaydedilmesine imkan verir. Ve O çizimler tabii olarak DWG formatında hazırlandı ise, ZwCAD ve AutoCAD arasında hiçbir veri kaybı olmadan paylaşılabilir.

2.AutoCAD komut satırı için destek
• Toolbar üzerinde farenin sağ tuşuna basılarak kısa yol menüsünden [command bar] seçilerek veya [F12]'ye basılarak komut satırının AutoCAD'deki gibi açılması sağlanır. Ayrıca kullanıcının AutoCAD komutlarını ve binlerce AutoLISP, ADS, ve VBA uygulamalarını kullanma imkanı vardır.

3. AutoCAD menüleri, fontlar ve semboller
• ZwCAD AutoCAD menülerini (.MNU), script'leri (.SCR), diyalog kutularını (.DCL) ve fontlarını (.SHX) destekler. Böylece AutoCAD'de kullandığınız ileri düzey ayarlarınızı ZwCAD'e kolayca uyarlayabilir ve alıştığınız ayarlarınızla çalışmanıza devam edebilirsiniz.

4. Raster Görüntü Dosyaları
• ZwCAD taranmış dosya ve resim gibi raster görüntü dosyalarını destekler. Desteklenen biçimler BMP, GIF, JPG, TIF, PCX ve diğerleri. İlave olarak bu dosyalar DWG içerisine direkt olarak kopyalanabilir.

5. Digitizer Desteği
• Birçok çizim departmanları, bilgisayar destekli tasarım çalışma gruplarının içinde tablet'i (digitizer] giriş cihazı olarak kullanıyor. ZwCAD hem çizim amaçlı olarak hem de komutların girilmesi için tablet menüsünden seçim amacı ile her iki mod'da tablet'in kullanılmasını destekler.

6. 3D yüzey komutları
• ZwCAD's karmaşık 3-D kapasitesi yüksek kaliteli 3-D modellerin oluşturulmasına imkan verir. Oluşturulan bu modeller Tel çerçeve (Wireframe), Arkadaki çizgilerin gizlenmesi şeklinde (Hide) veya Yüzey Gölgeli olarak görüntülenebilinir.
------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.
Diğer Versiyonları

ZwCAD 2007 Standart

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri