Adobe Photoshop Elements 5    indir

Adobe Photoshop Elements 5

Adobe - 467,14 MB İngilizce Deneme Sürümü, $99.99 Windows Vista (32-bit)/XP/MDC 03.02.2007

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Adobe® Photoshop® Elements 5.0 yazılımı gücü, sadeliği ve basitliği kombine ederek sizlere fotoğraflarınızla daha iyi işler çıkarmanıza yardımcı oluyor. Fotoğraflarınızdaki renk görüntü hatalarına anında el atın. Işıklandırma seçeneğinin yeni özellikleriyle daha gelişmiş kontrol elde edebiliceğiniz Elemtens 5.0 ile hatasız fotoğraflar elde edin. Hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı özelleştirebilir layoutlara atın ve dinamik fotoğraf galerileriyle yaratıcılığınızı Flash® teknolojisiyle birleştirerek ortaya koyun.

Ve bütün fotoğraflarınızı ve video cliplerinizi tek bir alanda görme imkanını bu yazılım ilede sağlıyabilirsiniz. İsterseniz tüm albümlerinizi online olarak yedekliyebilirsiniz. Bugüne kadarki en güzel fotoğraf çalışmlarınızı çıkartmaya başlıyabilirsiniz.

Esnek layout özellikleri ile hızlı bir başlangıç yapın

Flexible layout özelliklerini kullanarak yaratıcılığınız başlangıç noktasına hızlı girin: İsterseniz boş veya basit çizimli veya profesyonel olarak tasarlanmış temaları kullanın ... sizin seçiminiz.

Flexible layouts


Fotoğraflarınıza animasyon ekleyin

Sıradak slide showları artık bir kenara bırakıp fotoğraflarınızı Flash® teknolojisini kullnarak tasarlanmış animasyon galerisiyle paylaşabilirsiniz. Gerçek bir kitabın sayfalarını çevirirken fotoğraflarınızı bu kitabın sayfalarınızda görebilirsiniz ve daha bir sürü özellik ...

Animate


Anılarınızın haritasını çıkartın

Hatıralarınızı interaktif harita üzerinde fotoğraflarınızı tam olarak çektiğiniz yerde göstererek tekrar yaşıyabilirsiniz. İsterseniz oluşturduğunuz bu haritaları internet ortamına upload edebilirsiniz. ( Sadece Amerika Birleşik Devletleri sınırları içinde geçerli bir özellik )

Mapping


Gelişmiş düzenleme deneyimini tadın

Üstün düzenleme araçlarıyla çok güzel fotoğraflar elde edin. Çektiğiniz fotoğrafların makinenizle ayarlıyamadığınız kısımlarını Elements 5.0'ın yeni özellikleriyle tam olarak istediğiniz duruma getirebilirsiniz. Uyumlu renk ayarları, brightness ve yeni renk türevleriyle exposure düzenlemeleri yapabilirsiniz. Zengin siyah beyaz dönüşümleri ile camera lenslerinin yarattığı bozuklukları keskinleşmiş veya blurlaştırılmış kareler yaratın.

Superior editing


Eğlenceli Flipbooklar yaratın

Fotoğraf serilerinizi ardarda sıralayarak Flipbookunuzu yaratın. Makinenizin çektiği ardarda çekim moduyla fotoğraflarınızı çektikten sonra bırak Elements 5® onları bir araya getrip sıralasın ve hareketin hassasiyetine göre ayarlasın.

Flipbooks


Fotoğraflarınızı televizyonunuzda gösterin veya taşınabilir cihazlarınızda başkalarıyla paylaşın

Cep telefonunuzdaki fotğrafları kolay bir şekilde bilgisayarınıza yükleyin ve istediğiniz düzenlemeleri yapın, ve sonra arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Devices

 

Sistem gereksinimleri

Windows

 • Intel® Pentium® 4 veya Intel Celeron® (veya uyumlu) 1.3GHz processor (dual-core işlemciler ve Hyper-Threading Teknolojisi destekliyenler)
 • Microsoft® Windows Vista™ (32-bit sadece), Windows® XP, veya Windows Media Center Edition (XP and MCE Service Pack 2 gerekli)
 • Windows XP: 256MB of RAM (512MB tavsiye edilen)
 • Windows Vista: 512MB of RAM (1GB tavsiye edilen)
 • 1.5GB boş hard-disk alanı
 • Renkli monitör 16-bit renkli ekran kartı ile birlikte
 • 1,024x768 monitör çözünürlüğü 86 dpi veya daha azında
 • Görüntü driverı DirectX9 veya sonrası ile uyumlu
------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

 • cansi - 30.11.2008
 • bu photoshopu indiremiyorum lutfen bilgilendirin beni

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri