Windows Live Messenger (Tr) 8.0.0689 Beta indir

Windows Live Messenger (Tr) 8.0.0689 Beta

Microsoft Corporation - 14.5 Mb Türkçe Ücretsiz (Freeware) Windows (Tümü) 07.05.2006

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Üreticiden : Windows Live™ Messenger, yeni kuşak MSN Messenger olacak. Messenger'la ilgili olarak önceden hoşunuza giden tüm özellikleri, kişi listenizi, ifadeleri, arkadaşlarınıza metin, ses ve görüntü yoluyla anlık erişiminizi içerdiği gibi, bunlara ek olarak neredeyse sihirli bir el çabukluğuyla belgelere bağlanmanıza ve bunları paylaşmanıza olanak tanıyan yeni yollar da sağlar. Her zamanki gibi, Messenger ücretsiz olarak karşıdan yüklenebilir ve özelliklerinin çoğu kullanılabilir.

Özellikler
 • Bildiğiniz tüm göz kırpmalarınızı, ifadelerinizi ve bunlara eklenen yeni birkaç şık göz kırpması ve ifadeyi gönderebilirsiniz.
 • Gerçek zamanlı yazılı, görüntülü ve sesli video ve sesli konuşmalar yapabilirsiniz.*
 • Canlı, tam ekran (640x480) video ve tam senkronize ses ile daha net bir görüntü ve ses alabilme özelliği.*
 • Yepyeni grafikler, yeni tema desteği ve renk seçenekleri ile her yanı özelleştirilebilir görünümler ile capcanlı görünüm
 • Paylaşım Klasörleri ile her türlü dosyayı kolayca paylaşabilirsiniz.
 • Diğer Messenger kullanıcılarıyla ücretsiz PC'den PC'ye arama yapabilirsiniz.

  * Her iki tarafın da uyumlu Web kamerası, hoparlör ve mikrofonları olmalıdır.

  Sistem Gereksinimleri
 • Çoklu Ortam bilgisayarı
 • Pentium 233 MHz işlemci (500 MHz önerilir)
 • Microsoft Windows XP
 • En az 128 MB RAM (256 MB önerilir)
 • Yükleme için en çok 50 MB, programı çalıştırmak için 15 MB sabit sürücü alanı.
 • Varsayılan tarayıcınız farklı bile olsa, bilgisayarınızda Microsoft Internet Explorer sürüm 6 SP1 veya daha ilerisi yüklü olmalıdır (Live ID özelliklerini kullanabilmeniz için).
 • En az 800 x 600 ekran çözünürlüğü

  Editörden : Karşımızda yepyeni özellikleriyle Windows Live Messenger! MSN Messenger'ın devamı niteliğindeki Windows Live Messenger ile birçok yenilik geliyor. İsterseniz bu yenilikleri inceleyelim...

  İlk göze çarpan yenilik, arayüz olsa gerek. Windows Live Messenger'ın MSN Messenger'dan çok farklı bir arayüzü olduğunu göreceksiniz. Arayüz, gereksiz resimlerden ve yazılardan arındırılıp sadeleştirilmiş.

  Diğer göze çarpan yenilik ise, çevrimdışı durumundayken anlık ileti yollayabilme. MSN Messenger'da çeşitli programlar ile (MessengerDiscovery vb.) çevrimdışı durumundayken anlık ileti gönderip alabiliyorduk. Windows Live Messenger'da ise artık ek programa gerek kalmadan çevrimdışı olup anlık ileti gönderip alabileceksiniz. Bu özellik, listesindeki kişiler tarafından rahatsız olmamak ve gerektiğinde kendi belirlediği kişiyle konuşmak isteyenler için ideal...

  Windows Live Messenger'ı açtığınızda ana pencerenin alt kısmında reklam yerine MSN Video hizmetini göreceksiniz. Bu da yeni sürümle gelen bir yenilik. Bu kısımda çeşitli videolar sırayla geçmekte ve videolar hakkında kısa bilgiler bulunmakta; dilerseniz bu videoları izleyebiliyorsunuz. Videolar isimleri, bilgileri ve küçük bir resmi ile slayt halinde geçiyor; fakat "Geri/İleri" tuşlarıyla slayt halinde geçmesini beklemeyerek kendi isteğinizle videolara gözatabilirsiniz.

  MSN Space hesabınız mı yok? Artık Windows Live MSN ile kendi hesabınızı kendiniz oluşturabilir, yenilikçi tasarımları rahatlıkla gözleyebilir, listenizdeki kişilerinizin profillerinden güncelledikleri Spaces alanlarını kontrol edebilir ve gerek Spaces internet alanınızdan, gerekse de kimlik bilgilerinizden kişileriniz ile görüntülü ve sesli konuşmanın yanında kendinizi tanımlayacağınız ve ortak bir internet forum sitesi tadında kullanabileceğiniz bir alana da kavuşmuş olacaksınız.

  Arayüzün rengini mi beğenmediniz? Artık Windows Live Messenger ile hiç sorun değil! Adınızın ve kişisel iletinizin altındaki "boya kutusu" simgesiyle arayüzün rengini değiştirebilirsiniz. Karşınıza birçok renk alternatifi sunuluyor. Kalıp renkler dışında, kendi istediğiniz rengi de seçebilirsiniz. Bu özellik, Windows Live Messenger'ınıza renk katacaktır.

  Listenizde çok kişi mi var? Bunca kişi arasından istediğinizi bulamıyor musunuz? Windows Live Messenger, buna da çözüm buluyor. Artık listenizde arama yapabileceksiniz. Ana pencerede arama için ayrılmış olan boşluğa, aramak istediğiniz kişiyi yazdığınızda, karşınıza sonuçlar çıkacak ve böylece listenizdeki bir kişiyi kolayca bulabileceksiniz.

  Windows Live Messenger sayesinde dosya paylaşımı da mümkün hale gelmiş. Bir paylaşım klasörü oluşturup, izin verdiğiniz kişilerle bu klasörünüzü paylaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda siz, arkadaşınızın klasöründen dosya innDirip yararlanabiliyorsunuz.

  ÖNEMLİ : Windows Live Messenger'a ayrıca kayıt olmanız gerekmektedir. Eğer kayıtlı MSN/Hotmail hesabınız varsa, buraya tıklayarak açılacak sayfadan kullanıcı ve parolanızı giriniz. Karşınıza çıkan Windows Live Messenger sözleşmesini okuyunuz ve "Kabul Ediyorum" butonuna basınız. Bu aşamadan sonra artık Windows Live Messenger'da oturum açabilirsiniz.

  Kayıtlı MSN/Hotmail hesabınız yoksa buraya tıklayarak açılacak sayfadan kaydolun ve Windows Live Messenger'ın keyfini çıkarın.

  Not : Windows Live Messenger'ı kullanmak istemiyorsanız, MSN Messenger'ın kayıt gerektirmeyen eski sürümlerini de kullanabilirsiniz. Aşağıdan MSN Messenger'ın çeşitli sürümlerini innDirebilirsiniz.

 • MSN Messenger (Türkçe - Windows XP/2000 için) 7.5.0324
 • MSN Messenger 7.5.0322
 • MSN Messenger (Türkçe - Windows 98/ME için) 7.0.0816

  Ziyaretçilerimize Not : Yukarıdaki Beta Kaydı bağlantısından aktivasyonunuzu yaptıktan sonra "Programı innDir" tuşuna basıp Windows Live Messenger programınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı ziyaretçilerimiz programın İngilizce olduğundan şikayet etmişler, ancak kayıt penceresinden sonra programın kendi sitesi üzerinden verilen Windows Live Messenger sürümü bağlantısını innDirirseniz dili İngilizce oluyor. Lütfen kaydınızı yukarıdaki bağlantıdan yapınız ve programı da Programı innDir tuşuna bastıktan sonra açılacak innDir.com penceresinden innDiriniz. Böylece Windows Live Messenger Beta'yı Türkçe olarak da kullanabileceksiniz. Bilgilerinize sunarız.
 • ------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

  PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

   Bu program için henüz yorum yapılmamış.
  Diğer Versiyonları

  Windows Live Messenger (Tr)

  -------- Sponsor Bağlantı -------
  photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
  Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
  oyun oyna Hosting Hizmetleri