MSN Messenger (Pocket Pc 2002) indir

MSN Messenger (Pocket Pc 2002)

Microsoft Corporation - 5.37 Mb ingilizce Ücretsiz (Freeware) Mobil Pocket PC 27.04.2006

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Sesli ve görüntülü iletişim kurmayı sağlayan ve büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan "MSN Messenger" programının mobil cihazlarda kullanılan versiyonu.
 
 Üreticinin açıklaması :
 
 Windows Mobile tabanlı Pocket PC ve Smartphone kullanıcıları MSN Messenger kullanabilir.
 
 Artık Windows Mobile aygıtınızdan MSN Messenger'da oturum açıp diğerleriyle sohbet edebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızda MSN Messenger kullanmaya alışkınsanız, mobil sürümünü de biliyorsunuz demektir. Bilmiyorsanız, öğrenmek çok kolay.
 
 Toplantıya geç mi kaldınız? Hemen bir ileti göndermeniz mi gerekiyor? Herhangi bir tür Internet bağlantısı kullanarak, çevrimiçi arkadaş listenizdeki birine hızla metin iletileri gönderebilir, hatta birden çok kişiyle aynı anda etkileşimde bulunabilirsiniz.
 
 Çevrimiçi arkadaş listeniz, arkadaşlarınızı izlemenize yardımcı olur. Sohbet penceresi ileti yazmanızı ve yazılanları okumanızı sağlar. Bildirimler, başkalarının sizinle iletişim kurmaya çalıştığı konusunda sizi uyarır. Sık kullanılan iletileri tek bir dokunuşla göndermek için 'My Text' özelliğinden yararlanın. Tıpkı masaüstü bilgisayarda olduğu gibi, arkadaşınızın size yanıt yazmakta olduğunu görebilirsiniz. Karşınızdakiler yanıt yazarken mobil aygıtınız size bunu bildirir; böylece iletişim akışının daha düzenli ve rahat olması sağlanır.
 
 Nasıl başlayabilirim?
 MSN Messenger, Windows Mobile tabanlı Pocket PC ve Smartphone aygıtları için standart bir uygulamadır (2002 sürümü).
 
 Aygıtınızda MSN Messenger'ı başlatmak için, tek yapmanız gereken Programlar menüsünden MSN Messenger'ı başlatmaktır (önce Internet bağlantısının kurulmuş olması gerekir).
 
 Artık birkaç arkadaşınızı eklemeye ve Windows Mobile için MSN Messenger'ın sunduğu tüm değişik özellikleri denemeye hazırsınız.
------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri