Adobe Photoshop CS2  indir

Adobe Photoshop CS2

Adobe - 329 Mb İngilizce Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) 30 Gün Windows Xp 11.03.2006

------------- Sponsor Bağlantı -------------

Adobe Photoshop CS güncellendi. Resim düzenleme yazılımları içinde bir endüstri standardı haline gelen Adobe Photoshop bu sürümünde fotoğrafçılık sektöründeki gelişmelere parelel yeni özelliklerle donatılmış.
Adobe firması dijital fotoğrafçılığın gelişimini göz önünde bulundurarak Dijital fotoğraf düzenlemeleriyle ilgili seçenekleri eklemiş yazılıma.                  
Önceki sürümlerinde file browser olarak bulunan seçenek Adobe Bridge adını almış. Görselliği ve işlevselliği  geliştirilmiş. Resimleri toplu olarak küçük boyutlarıyla inceleyebileceğiniz bu menüde, resimleri yorum ekleme, dosya  bilgilerini görme, etiket ekleme, slayt olarak izleme vb bir  çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dijital fotoğraf  makinelerinde noise (kirlilik) olarak adlandırılan olumsuzluk özellikle az ışıklı ortamlar ve gece çekimlerinde kaçınılmaz. Photoshop yeni sürümünde bunu da düşünmüş ve filtreler menüsünde bulunan noise filtresine “reduce noise” seçeneğini eklemiş. Bu seçeneği kullanarak fotoğrafınızdaki kirliliği en  aza indirmeniz mümkün. Dijital fotoğraf makinenizin objelere odaklanma sorunları nedeniyle oluşan perspektif hataları ve  fotoğraf bulanıklığıyla ilgili düzenlemeler içinde yine filtreler menüsünde bulunan “distort” filtresinden “lens correction” seçeneğini kullanabilirsiniz. Önceki sürümlerde “healing brush” adı verilen ve resim hatalarını gidermek için sıklıkla başvurduğumuz araca “spot healing brush” olarak daha  etkili özelliklere sahip olan yeni bir seçenek eklenmiş. Resim  düzenleme yazılımları içinde bir standart haline gelen kırmızı  göz giderme aracı da Photoshop’un yeni sürümüne eklenmiş.  Birkaç fare tıklamasıyla başarılı sonuçlar elde   edebiliyorsunuz. Katmanlarda çoklu kontrol, clone aracı  gibi çalışan fakat daha duyarlı özelliklere sahip olan “vanishing point” kolaylaştırılmış (“İmage warp”Bir resmi bir  nesneye dolama örneğin bir vazoya) menüleri ve çalışma  alanlarını özelleştirmede daha fazla seçenekler Photoshop’un  yeni sürümünde karşımıza çıkan özellikler. Daha önceki sürümlerinde sıklıkla karşılaştığımız Türkçe yazı tipi desteği  sıkıntısı da bu sürümde giderilmiş.Photoshop aracılığıyla yapabilecekleriniz hayal dünyanız ile sınırlı. Adobe Photoshop  resim düzenleme yazılımları içindeki tartışmasız üstünlüğünü  yeni sürümüyle birlikte pekiştirmiş görünüyor. rogramı bütün  fonksiyonlarıyla 30 gün süreyle kullanabiliyornuz.
------------------------------- Sponsor Bağlantı --------------------------------

PROGRAM YORUMLARI | Yorum Yap | Programı indir

    Bu program için henüz yorum yapılmamış.
Diğer Versiyonları

Adobe Photoshop CS2 Türkçe Yama

-------- Sponsor Bağlantı -------
photoshop indir-limewire indir-msn şifre kırıcı-camfrog indir-nero indir-msn messenger indir
Copyright © 2006-2011 indirhadi.com
oyun oyna Hosting Hizmetleri